KONST / Litografier / Litografi 14908271
nr 1490 8271
Börje Ottosson
(1919-1997), Sverige
Litografi, Komposition. Signerad, numrerad 4/30, daterad -66. Bildmått: 33x45 cm, yttermått inklusive ram: 52x65 cm
Börje Ottosson, svensk målare och grafiker född 1919, död 1997.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 september 2022
kl 18:46:10
150 kr
Börje Ottosson
Läs mer om Börje Ottosson